Gangs of Sherwood na prezentacji rozgrywki

Jakub Smolak
2023/10/16 19:30
0
0

Premiera już niedługo.

Gangs of Sherwood to propozycja od studia Appeal Studios. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje firma Nacon, która ma w swoim portfolio chociażby takie hity jak Ravenswatch, The Sinking City czy Steelrising. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, a deweloperzy podzielili się materiałem, który skupia się na prezentacji rozgrywki. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Gangs of Sherwood na prezentacji rozgrywki

Wszystko wskazuje na to, że twórcom Gangs of Sherwood nie brakuje oryginalnych pomysłów

Gangs of Sherwood powinno zaintrygować osoby, które poszukują gier stawiających na zabawę w kooperacji. Historię przygotowaną przez Appeal Studios będzie można odkrywać wspólnie z 3 znajomymi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by rzucić się w wir wydarzeń w pojedynkę. Warto podkreślić jednak, że akcja Gangs of Sherwood dzieje się w alternatywnej wersji świata znanego z dzieł o Robin Hoodzie.

Podczas zabawy gracze będą mieli okazję wcielić się w Robina, Marian, brata Tucka i Małego Johna. Każda z postaci będzie natomiast oferować odmienny sposób rozgrywki, który będzie można dodatkowo modyfikować i ulepszać.

Ruszaj do boju, aby odbierać bogatym i wyzwolić lud od ciemiężcy. Od lasu Sherwood po latającą fortecę szeryfa na twojej drodze staną wymagający przeciwnicy. Połącz style walki różnych bohaterów, aby pokrzyżować plany tyranowi i walczyć z ulepszonymi żołnierzami, potężnymi machinami wojennymi oraz groźnymi bossami – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gangs of Sherwood powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!