Fundacja powraca już w lipcu. Pierwszy zwiastun 2 sezonu serialu sci-fi

Radosław Krajewski
2023/05/12 12:00
0
0

Apple ogłosiło powrót swojego wysokobudżetowego serialu.

Po prawie dwóch latach Fundacja już tego lata powróci z drugim sezonem. Apple ujawniło, że premierowy odcinek nowej serii pojawi się na platformie streamingowej już 14 lipca. Kolejne epizody będą pojawiać się tradycyjnie w każdy piątek.

Fundacja powraca już w lipcu. Pierwszy zwiastun 2 sezonu serialu sci-fi

Fundacja – pierwszy zwiastun drugiego sezonu i data premiery

Serwis podzielił się również pierwszym zwiastunem drugiego sezonu serialu sci-fi na podstawie serii powieści napisanych przez Isaaca Asimova. Możemy zobaczyć, że produkcja będzie kontynuować wątek Brata Dzień granego przez Lee Pace’a.

Historia w drugim sezonie rozpocznie się ponad sto lat po finale pierwszej serii. Napięcia w całej galaktyce wciąż rosną. Gdy ród Cleonów się rozpada, mściwa królowa planuje zniszczyć Imperium od środka. Hari, Gaal i Salvor odkrywają kolonię Mentalików ze zdolnościami psionicznymi, które mogą zmienić samą psychohistorię. Fundacja weszła w fazę religijną, głosząc Kościół Seldona w całym Zewnętrznym Rubieżach i wywołując Drugi Kryzys: wojnę z Imperium.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się również: Jared Harris, Lou Llobellem, Leah Harvey, Laura Birn, Cassian Bilton, Terrence Mann, Isabella Laughland, Kulvinder Ghir, Ella-Rae Smith, Holt McCallany, Rachel House, Nimrat Kaur, Ben Daniels oraz Dimitri Leonidas.

Drugi sezon Fundacji będzie liczył 10 odcinków.

Fundacja – pierwszy zwiastun drugiego sezonu i data premiery, Fundacja powraca już w lipcu. Pierwszy zwiastun 2 sezonu serialu sci-fi
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!