Frostpunk 2 z prezentacją rozgrywki. 11 bit studios opublikowało nowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/04/16 08:55
0
0

Deweloperzy postanowili uczcić start beta testów.

Wczoraj – 15 kwietnia 2024 roku – ruszyły beta testy gry Frostpunk 2. Zgodnie z zapowiedziami możliwość sprawdzenia nadchodzącej produkcji 11 bit studios otrzymali wszyscy gracze, którzy zdecydowali się złożyć zamówienie przedpremierowe na edycję Deluxe. Rodzimy zespół postanowił natomiast uczcić start wspomnianych testów i opublikował z tej okazji nowy gameplay z Frostpunk 2.

Frostpunk 2 z prezentacją rozgrywki. 11 bit studios opublikowało nowy gameplay

11 bit studios prezentuje gameplay z Frostpunk 2 z okazji startu beta testów

W opublikowanym przez 11 bit studios materiale Jakub Stokalski i Łukasz Juszczyk przybliżają szczegóły Frostpunk 2. Deweloperzy podkreślają, że wspomniana produkcja nie jest zwykłą kontynuacją, a zupełnie nową grą zbudowaną na rozwiązaniach znanych z pierwowzoru. Nadchodzący sequel pod wieloma względami różni się bowiem od „jedynki”.

W tle prezentowane są natomiast fragmenty rozgrywki z Frostpunk 2. Gracze, którzy nie zdecydowali się na kupno edycji Deluxe i nie biorą udziału w trwających testach, mogą więc sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Ziemia wciąż pozostaje skuta lodem na skutek niekończącej się zimy. Wcielasz się w przywódcę wiecznie głodnego surowców miasta, w którym ekspansja i wewnętrzne konflikty są na porządku dziennym. Do ciebie należy podejmowanie decyzji o decydującym znaczeniu dla dalszego funkcjonowania metropolii – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Frostpunk 2 zaplanowana jest na 25 lipca 2025 roku. Wówczas produkcja 11 bit studios zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych, a także trafi do usługi PC Game Pass. „W późniejszym terminie” gra ukaże się jednak również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!