Frostpunk 2 wygląda świetnie. Nowe zrzuty ekranu pokazują ujęcia z rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2023/10/04 07:50
0
0

11 bit studios opublikowało kilka screenów z drugiej części Frostpunka.

Na czerwcowym pokazie PC Gaming Show zaprezentowano nowy zwiastun Frostpunk 2. Niestety w materiale zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki. 11 bit studios postanowiło tymczasem podzielić się nowymi zrzutami ekranu ze wspomnianej produkcji. Udostępnione przez krakowskiego dewelopera pozwalają sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie prezentować się Frostpunk 2.

Frostpunk 2 wygląda świetnie. Nowe zrzuty ekranu pokazują ujęcia z rozgrywki

11 bit studios pokazuje ujęcia z rozgrywki Frostpunk 2. Deweloper udostępnił nowe screeny

Najnowsze zrzuty ekranu z Frostpunk 2 zostały udostępnione za pośrednictwem platformy Steam. Na materiałach opublikowanych przez 11 bit studios widzimy m.in. sporych rozmiarów miasto, o które gracze będą musieli zadbać w trakcie rozgrywki. Zgodnie z zapowiedziami sequel pozwoli użytkownikom rozbudowywać swoją metropolię na „zupełnie nową skalę” i tworzyć dystrykty o „zróżnicowanych funkcjach”.

Pozostałe zrzuty ekranu pozwalają natomiast przyjrzeć się interfejsowi, a także pokazują kilka wyborów, które gracze będą musieli podjąć w trakcie rozgrywki. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle. Zainteresowanym nie pozostaje natomiast nic innego, jak czekać na pełnoprawny gameplay z gry Frostpunk 2.

GramTV przedstawia:

Ziemia wciąż pozostaje skuta lodem na skutek niekończącej się zimy. Wcielasz się w przywódcę wiecznie głodnego surowców miasta, w którym ekspansja i wewnętrzne konflikty są na porządku dziennym. Do ciebie należy podejmowanie decyzji o decydującym znaczeniu dla dalszego funkcjonowania metropolii – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Frostpunk 2 powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Niewykluczone jednak, że produkcja 11 bit studios z czasem pojawi się również na konsolach. Gra ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie 2024 roku, ale dokładna data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!