Forspoken na nowych zrzutach ekranu. Square Enix promuje nadchodzące action-RPG

Mikołaj Ciesielski
2022/09/13 08:45

Do sieci trafiły kolejne materiały promocyjne z nowej gry studia Luminous Productions.

Forspoken na nowych zrzutach ekranu. Square Enix promuje nadchodzące action-RPG

Forspoken miało zadebiutować na rynku w przyszłym miesiącu, ale jakiś czas temu poinformowano, że na premierę gry będzie trzeba poczekać do stycznia 2023 roku. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, ile czasu zajmie graczom ukończenie głównego wątku fabularnego. Okazuje się jednak, że to nie koniec wieści związanych z nowym action-RPG od twórców Final Fantasy XV. Do sieci trafiły bowiem nowe zrzuty ekranu prezentujące wspomnianą produkcję.

Nowe screeny z Forspoken prezentują główną bohaterkę i świat gry

Square Enix opublikowało kilka nowych screenów, które pozwalają przyjrzeć się m.in. głównej bohaterce, korzystającej z różnego rodzaju mocy. Udostępnione materiały przedstawiają również kilka lokacji, które gracze odwiedzą w trakcie rozgrywki. Nie zabrakło też miejsca dla dwóch potworów, którym użytkownicy będą musieli stawić czoła. Całość znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

Udaj się z Frey na niezapomnianą wyprawę w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu z zapierającej dech w piersiach, magicznej krainy, do której została w tajemniczy sposób przeniesiona bohaterka. Odkryj sekrety Athii, wędrując przez ziemie spustoszone zarazą, i naucz się posługiwać niewyobrażalną mocą – czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku. Warto również pamiętać, że po dwóch latach od premiery produkcja Luminous Productions będzie mogła pojawić się także na konsolach Xbox.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!