Premiera Forspoken opóźniona! Znamy nowy termin

DK
2022/07/06 16:16
0
0

Osoby, które czekają na ten tytuł, poczekają jeszcze parę miesięcy.

Forspoken miało trafić na półki sklepowe jeszcze w maju, a później twórcy z Luminous Productions i wydawca Square Enix podjęli decyzję o przesunięciu debiutu gry na październik. To jednak nie koniec opóźnień – teraz dowiadujemy się, że tytuł nie ukaże się w ogóle w tym roku. Nową datą premiery Forspoken jest 24 stycznia 2023.

Premiera Forspoken opóźniona! Znamy nowy termin

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że produkcja została oceniona przez PEGI, więc mogłoby się wydawać, że data wydania jest już niezagrożona. Rzeczywistość pokazuje jednak, że jest inaczej. Na Twitterze Forspoken czytamy:

Odbyliśmy wiele rozmów z partnerami, rezultatem których podjęliśmy strategiczną decyzję o przesunięciu daty premiery Forposken na 24 stycznia 2023. Wszystkie elementy gry są już gotowe i projekt znajduje się obecnie na etapie finalnych szlifów. Chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie i cierpliwość w tej podróży. Wasze zainteresowanie grą inspiruje nas każdego dnia i nie możemy doczekać się, by wyjawić coś więcej o Forspoken jeszcze tego lata!

GramTV przedstawia:

Media spekulują, że powodem decyzji może być fakt, że pod koniec roku ukaże się też wiele innych smacznych kąsków, takich jak chociażby God of War Ragnarok czy Hogwarts Legacy. Forspoken mogłoby zginąć w natłoku głośnych gier. A przy okazji warto przypomnieć, że jakiś czas temu publikowaliśmy 8-minutowy gameplay z produkcji. Znajdziecie go tutaj.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!