For The King II przyciąga masę graczy. Czy warto zagrać?

Jakub Smolak
2023/11/03 09:05
0
0

Popularność i recenzje najnowszej produkcji od IronOak Games.

Pierwsza odsłona For The King, która zadebiutowała na rynku w 2018 roku, cieszyła się szaloną popularnością. Nic więc dziwnego, że fani wyczekiwali kontynuacji, po którą w dniu premiery sięgnęły dziesiątki tysięcy graczy. Wszystko wskazuje jednak na to, że For The King II boryka się z pewnymi problemami.

For The King II przyciąga masę graczy. Czy warto zagrać?

For The King II ma sporo utrudniających zabawę problemów

Według danych zebranych przez platformę SteamDB w szczytowym momencie w For The King II zagrywało się ponad 21 tys. osób, co daje rewelacyjny wynik. Nie wszyscy gracze wyglądają jednak na zadowolonych. Wyłącznie na Steam produkcja autorstwa IronOak Games doczekała się już 650 recenzji, a tylko 56% z nich to pozytywne opinie.

Jeśli zagłębimy się w komentarze, szybko dostrzeżemy, że grze obrywa się za przytłaczającą ilość błędów, które uprzykrzają rozgrywkę na każdym kroku. Dużo osób narzeka również na źle zaprojektowany interfejs. Jeśli planujecie zagrać w For The King II, warto poczekać na kolejne aktualizacje, które być może nieco naprawią grę.

Zbierz drużynę czterech osób lub podróżuj samotnie przez Fahrul, ryzykując wszystko, by pokonać tyrankę i zakończyć jej opresyjne rządy. Twórcy popularnej gry RPG For The King, łączącej gatunek roguelite i papierowe RPG prezentują nowy rozdział w historii krainy Fahrul, z wykorzystaniem nowego silnika, pełnego innowacji i poprawek rozgrywki dla powracających i nowych bohaterów i bohaterek – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że For The King II zadebiutowało na rynku 2 listopada, a gra jest dostępna wyłącznie na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!