Final Fantasy XVI z dwoma trybami graficznymi na PlayStation 5. Znamy szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2023/03/27 07:50

Otrzymaliśmy kolejne informacje na temat nadchodzącej odsłony serii Final Fantasy.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zapoznać się z informacjami na temat długości rozgrywki w Final Fantasy XVI, a nieco wcześniej do sieci trafił obszerny gameplay z nadchodzącej odsłony serii Final Fantasy. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych ze wspomnianą produkcją. Naoki Yoshida – producent gry – podzielił się bowiem szczegółami na temat trybów graficznych, którymi będą mogli cieszyć się użytkownicy PlayStation 5.

Final Fantasy XVI z dwoma trybami graficznymi na PlayStation 5. Znamy szczegóły

Final Fantasy XVI zaoferuje dwa tryby graficzne na konsolach PlayStation 5

Final Fantasy XVI – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – otrzyma na PlayStation 5 dwa tryby graficzne. Gracze będą mogli postawić na jakość lub wydajność. W pierwszym przypadku gra zostanie uruchomiona w rozdzielczości 4K i 30 FPS. Drugi z wymienionych trybów pozwoli natomiast na rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, ale w rozdzielczości 1440p.

Oto opowieść o Clivie Rosfieldzie, wojowniku noszącym tytuł „Pierwszej Tarczy Rosarii” i oddanemu obrońcy swojego młodszego brata Joshui, dominanta Feniksa. Wielka tragedia sprawia, że Clive poprzysięga zemstę na mrocznym eikonie Ifrycie, istocie, której pojawienie się zwiastuje katastrofę – informuje opis gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy XVI zadebiutuje 22 czerwca wyłącznie na PlayStation 5. Nadchodząca odsłona serii Final Fantasy dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy). Zgodnie z przekazanymi informacjami, z czasem produkcja Square Enix ma doczekać się również wersji na komputery osobiste.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!