Final Fantasy XVI na obszernej rozgrywce w 4K. Zobaczcie 45-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2023/03/04 09:00

Zainteresowani mogą rzucić okiem na kolejny materiał z nowej odsłony Final Fantasy.

Final Fantasy XVI na obszernej rozgrywce w 4K. Zobaczcie 45-minutowy gameplay

Już kilka dni temu w sieci pojawiło się sporo fragmentów rozgrywki z Final Fantasy XVI. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Do sieci trafił bowiem 45-minutowy gameplay z nadchodzącej odsłony serii Final Fantasy XVI. Materiał pozwala przyjrzeć się najważniejszym elementom gry i po raz kolejny sprawdzić, jak produkcja Square Enix prezentuje się w akcji.

Długi gameplay z Final Fantasy XVI pokazuje najważniejsze elementy gry

Wspomniane wideo zostało opublikowane na kanale Game Riot na YouTube. Udostępnione fragmenty rozgrywki były natomiast prezentowane na niedawnym pokazie zorganizowanym przez Square Enix dla zachodnich mediów i influencerów. Należy mieć także na uwadze, że oprawa wizualna oraz część pokazanych elementów może jeszcze ulec zmianie, ponieważ zarejestrowane fragmenty pochodzą z wczesnej wersji gry.

Sam gameplay pozwala natomiast przyjrzeć się przede wszystkim widowiskowej i dynamicznej walce z oponentami. W materiale nie brakuje też kilku przerywników filmowych, a nawet pojedynku pomiędzy dwoma Eikonami – Garudą i Ifritem. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami, jak prezentuje się Final Fantasy XVI.

Eikoni są jednymi z najpotężniejszych istot w Valisthei, krainie w której dzięki mocy kryształów-matek pojawiło się sześć potężnych królestw. Eter zapewniany przez imponujące wieże krystalicznych gór napędza magię, która pozwoliła narodom rozkwitać przez wiele lat. Teraz jednak tajemnicza plaga zagraża wrażliwemu sojuszowi – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy XVI zadebiutuje 22 czerwca wyłącznie na PlayStation 5. Nadchodząca odsłona serii Final Fantasy dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy). Zgodnie z przekazanymi informacjami, z czasem produkcja Square Enix ma doczekać się również wersji na komputery osobiste.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!