Final Fantasy XIV już niedługo wróci do sprzedaży. Square Enix podało datę

Wincenty Wawrzyniak
2022/01/16 17:45
0
0

Przedstawiciele firmy Square Enix poinformowali, że już 25 stycznia – dla rodaków dzień później – gra Final Fantasy XIV powróci do sprzedaży.

Już niedługo, bo 25 stycznia o godzinie 17:00 czasu japońskiego – w Polsce będzie to więc 26 stycznia o 9:00 rano – gra Final Fantasy XIV powróci do sprzedaży. Poinformował o tym jej producent, Naoki Yoshida. Dodatkowo tego samego dnia w planach jest przywrócenie opcji tworzenia kont testowych. Trzeba jednak zaznaczyć, że sytuacja może się powtórzyć; krótko mówiąc, jeśli produkcja ponownie spotka się z ogromnym zainteresowaniem, niewykluczone jest, że zostanie wycofana ze względu na ograniczone możliwości serwerów. Gracze, którzy planują się w grę zaopatrzyć, będą musieli reagować szybko.Final Fantasy XIV już niedługo wróci do sprzedaży. Square Enix podało datęYoshida poinformował również o otwarciu nowego regionu: Oceanii oraz darmowej możliwości przenoszenia swoich postaci – opcja będzie dostępna w innych regionach, tyle że za opłatą. Square Enix w niedalekiej przyszłości ma stworzyć nowe światy. W pierwszej kolejności otrzymać mają je gracze z Japonii oraz Europy, a w sierpniu Amerykanie. W bieżącym roku wszystkie regiony mają również otrzymać nowe centra danych, co ma ułatwić zarządzanie serwerami. Oficjalną wiadomość Yoshidy znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy jeszcze, że Final Fantasy XIV: A Realm Reborn pierwotnie zadebiutowało 27 sierpnia 2013 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3. Później pojawiło się również na PlayStation 4, a na koniec również na PlayStation 5. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową gry. Jeśli zaś chodzi o wspomniane rozszerzenie, Final Fantasy XIV: Endwalker zadebiutowało na rynku 23 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PS4 i PS5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!