Film przygodowy Robin and the Hoods na pierwszym zwiastunie. Kiedy dzieci wymyślają przygody Króla Złodziei

Krzysztof Żołyński
2024/05/30 20:00
2
0

Sky Original Films pokazało zwiastun przygodowego filmu dla młodszych widzów, noszącego tytuł Robin and the Hoods.

Film opowiada historię współczesnej dziewczyny o imieniu Robin, przywódczyni mieszkającej po sąsiedzku grupy dzieciaków, które nazywają siebie „kapturami”. Bawią się w lesie obok osiedla i wykorzystują swoją wyobraźnię, żeby przeżywać niebywałe przygody. Kiedy w okolicy pojawiają się deweloperzy chcący zamienić ich ukochany las w kolejne osiedle mieszkaniowe, muszą wymyślić, jak się bronić.

Film przygodowy Robin and the Hoods na pierwszym zwiastunie. Kiedy dzieci wymyślają przygody Króla Złodziei

Robin and the Hoods na pierwszym zwiastunie. Film przygodowy dla młodszej publiczności

W filmie występują: Darcey Ewart, a także Naomie Harris, Gwendoline Christie, Mark Williams, Bruno Edgington-Gibson, Gloria Ishikawa, Dexter Sol Ansell, Eddison Burch, Tom Goodman-Hill i Christine Bottomley.

Dla nieustraszonej 11-letniej Robin (Darcey Ewart) i jej lojalnej grupy przyjaciół „The Hoods” skrawek zarośniętego zarośla na końcu ślepej uliczki to magiczne królestwo. Patyki i pokrywy śmietników stały się mieczami i tarczami, drony stały się majestatycznymi orłami, a hipisowska dama w lesie jest przerażającą wiedźmą. Jedyną rzeczą ograniczającą ich barwną wyobraźnię jest perspektywa utraty królestwa na zawsze. Kiedy pojawia się deweloper Clipboard i oczarowuje dorosłych obietnicami uzdrowisk i ośrodków opieki dziennej, świat Robin i The Hoods staje w obliczu poważnego zagrożenia. Pomimo wszelkich wysiłków ich protesty pozostają bez echa. Robin i jej przyjaciele biorą sprawy w swoje ręce, aby bronić swojego królestwa. – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Za reżyserię odpowiada Phil Hawkins, scenariusz stworzył duet Stuart Benson i Paul Davidson.

GramTV przedstawia:

Premiera Robin and the Hoods jest planowana na letnie miesiące. W Polsce film trafi raczej do streamingu.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/05/2024 22:36

Ja pierdzielę...

Bruce_666
Gramowicz
30/05/2024 20:40

Super. Kolejna legenda zrujnowana (ponownie).