Film dla fanów adrenaliny i motocykli. KJ Apa w roli głównej w nowym widowisku Amazon Prime. Zwiastun One Fast Move

Krzysztof Żołyński
2024/07/10 18:00
0
0

Fani sportów motorowych dostaną kolejną produkcję, która tym razem będzie koncentrowała się na wyścigach motocykli. Jest zwiastun One Fast Move.

Fani sportów motorowych mają ostatnio obfitość propozycji. Na Netflixie można znaleźć znakomity serial o F1, Apple TV+ szykuje własny film o tej tematyce, a Amazon wychodzi z propozycją o wyścigowych motocyklach.
Prime Video pokazało oficjalny zwiastun dramatu, koncentrującego się na wyścigach motocyklowych zatytułowanego One Fast Movie, którego premiera planowana jest na sierpień tego roku.

 One Fast Move
One Fast Move

One Fast Move od Amazon Prime Video na pierwszym zwiastunie

Wes Neal (KJ Apa), chłopak z pasją do szybkości, zostaje wyrzucony z wojska za wyścigi motocyklowe. Nie mając dokąd pójść i pragnąc zostać profesjonalistą, szuka swojego ojca, Deana Millera (Eric Dane), byłego mistrza wyścigów motocyklowych, z którym był w separacji, aby został jego trenerem. Wes dostaje pracę w sklepie motocyklowym należącym do dawnego mentora Deana, Abela (Edward James Olmos) i poznaje lokalną kelnerkę (Maia Reficco), w której się zakochuje. Gdy rozpoczyna treningi z ojcem, na jego starych bliznach powstają nowe rany, a Dean wywiera ogromną presję na syna, aby był najlepszy, co nadwyręża wszystkie inne relacje w życiu Wesa. Wes musi teraz sam zdecydować, czego chce dla swojej przyszłości i ostatecznie co warto stracić, aby odnieść wielkie zwycięstwo na torze.

W rolach głównych KJ Apa, Eric Dane, Maia Reficco, Edward James Olmos i Austin North.

GramTV przedstawia:

Za scenariusz i reżyserię One Fast Move odpowiada amerykański aktor i filmowiec Kelly Blatz, tworząc swój drugi film pełnometrażowy po wcześniejszym wyreżyserowaniu Senior Love Triangle oraz kilku innych filmów krótkometrażowych. Producentami są William Bindley, Mike Karz, Matt Luber i Lena Roklin.

Premiera w Prime Video jest planowana na 8 sierpnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!