FIFA 23 – wyciekł termin zamkniętej bety

DK
2022/08/08 15:00

A premiera też już niebawem.

Premiera FIFA 23 już za kilka tygodni. O grze dowiedzieliśmy się ostatnio bardzo dużo. Po gameplayach i różnych szczegółach na temat zmian na boisku przyszedł czas na ujawnienie daty zamkniętych beta testów. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiają się na stronach poświęconych serii (m.in. FIFPlay.com), takowe mają rozpocząć się 11 sierpnia o godzinie 20:00 i potrwają do 1 września do godziny 20:00.

FIFA 23 – wyciekł termin zamkniętej bety

Wybrani testerzy uzyskają dostęp do trybów takich jak FUR, VOLTA Football, Kariera (o której piszemy więcej tutaj) czy Kick-off. Pliki będą dostępne do pobrania 24 godziny przed rozpoczęciem testów. Zgodnie z informacją na FIFPlay.com, zagrają wyłącznie konsolowcy – beta zostanie udostępniona na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One i Series X/S.

Data premiery FIFA 23

FIFA 23, która będzie ostatnią odsłoną powstającą we współpracy EA i FIFA, zadebiutuje już 30 września. Tego dnia gra trafi na komputery i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Od następnego roku EA ma kontynuować tworzenie serii pod zmienioną nazwą EA Sports FC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!