FIFA 23 na porównaniu z FIFA 22. Gorzej, lepiej czy tak samo?

DK
2022/08/01 23:35

Wideo zestawia wiele elementów rozgrywki.

20 lipca EA zapowiedziało nową odsłonę piłki kopanej. Od tego czasu producent często raczy nas różnymi materiałami z FIFA 23 – na przykład ostatnio mieliśmy okazję rzucić okiem na obszerny gameplay; nieźle wygląda też wideo z omówieniem trybu kariery. Także fani nie pozostają bezczynni. Autor kanału TFVGaming na Youtube przygotował wyczerpujące porównanie ostatniej i nadchodzącej części serii.

FIFA 23 na porównaniu z FIFA 22. Gorzej, lepiej czy tak samo?

Wideo, które zobaczycie na dole niniejszej wiadomości, zestawia praktycznie każdy aspekt gry – widzimy tu na przykład podania i rzuty wolne, ale też animacje zawodników i wiele innych. W niektórych momentach różnice są ledwo dostrzegalne – ale są (i zdaniem niektórych internautów robią różnicę – tak przynajmniej czytamy w komentarzach pod filmikiem na YT).

Data premiery FIFA 23

FIFA 23 zadebiutuje 30 września. Tego dnia gra trafi na komputery i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto przypomnieć, że najnowsza część to ostatnia odsłona cyklu powstająca we współpracy EA i FIFA. Za rok firmy zakończą wieloletnią współpracę, co oczywiście nie oznacza końca gier o piłce nożnej – EA nadal będzie się tym zajmować, jednak tytuły będą występować pod nazwą EA Sports FC.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
02/08/2022 03:44

Tak samo