Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

FIFA 23 otrzyma specjalne karty Marvel FUT Heroes. Oficjalna współpraca

Maria Wawrzyniak
2022/08/16 14:30

W najnowszej odsłonie FIFA pojawi się niecodzienna nowość – EA Sports ogłosiło współpracę z Marvelem, w której wyniku do gry zawitają specjalne karty w trybie FUT.

W najnowszej odsłonie serii gier FIFA – grze FIFA 23 – pojawi się coś, czego raczej nikt się nie spodziewał. Jak podaje między innymi serwis Video Games Chronicle, EA Sports oficjalnie ogłosiło podjęcie współpracy z Marvel Entertainment. Na oficjalnej stronie Electronic Arts możemy znaleźć komunikat, w którym czytamy, że efektem współpracy będą unikalne karty zawodników w trybie FIFA Ultimate Team.

FIFA 23 otrzyma specjalne karty Marvel FUT Heroes. Oficjalna współpraca
FIFA 23 | EA Sports | Electronic Arts

EA Sports współpracuje z Marvel Entertainment

Po raz pierwszy w 14-letniej historii FUT prawdziwe wizerunki niektórych piłkarzy – dokładnie 21 z nich – zostaną zastąpione przez komiksowe reinterpretacje zaprojektowane przez Marvel Entertainment. Dzieła artystów ozdobią karty zawodników, którzy mogą pochwalić się specjalnym statusem w świecie piłki nożnej. Pięciu z nich otrzymało już własne grafiki, które zostały opublikowane m.in. na Twitterze.

Oprócz tego wszyscy wybrani zawodnicy otrzymają unikalne obiekty w trybie FIFA Ultimate Team w momencie startu trybu World Cup. W grze mają się też pojawić inne elementy tworzone we współpracy z Marvelem, jak na przykład piłki czy elementy oprawy niektórych stadionów.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze koniec, że FIFA 23 ma zadebiutować na rynku 30 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!