Fanowski remake Need for Speed Underground 2 zachwyca na nowym gameplayu

Mikołaj Ciesielski
2022/05/06 07:50
0
0

Projekt powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Fanowski remake Need for Speed Underground 2 zachwyca na nowym gameplayu

Jeśli tęsknicie za Need for Speed Underground 2 i chętnie zagralibyście w odświeżoną wersję wspomnianej produkcji, to być może zainteresuje Was projekt, nad którym od ponad pół roku pracują Ivan Novozhilov oraz użytkownik posługujący się pseudonimem „2Unreal4Underground”. Mowa tutaj oczywiście o fanowskim remake’u gry Need for Speed Underground 2, który doczekał się nowych fragmentów rozgrywki. Gameplay znajdziecie na dole wiadomości.

Wideo przedstawia jazdę przez odświeżone Bayview za kierownicą Nissana Skyline’a. Należy podkreślić, że projekt wciąż nie jest gotowy, ale całość już teraz prezentuje się bardzo dobrze. Remake powstaje na silniku Unreal Engine 4, a twórcy zapowiadają, że projekt, gdy będzie gotowy, zostanie udostępniony wraz z trybem multiplayer. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniany gameplay i dajcie znać, jak podoba Wam się odświeżona wersja Need for Speed Underground 2.

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed: Underground 2 zadebiutował na rynku w 2004 roku. Produkcja doczekała się wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance oraz Nintendo DS. Najnowszą odsłoną serii jest natomiast Need for Speed: Heat z 2019 roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat tego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Need for Speed: Heat, która złapała gumę i nie ma koła zapasowego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!