Fallout połączy siły z Fortnite. Zbliża się interesujący crossover

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 12:00
0
0

Fallout nieustannie na fali.

Serial Fallout przyciągnął przed ekrany prawdziwe tłumy. Produkcja Amazonu przyczyniła się do wzrostu zainteresowania wokół gier z serii, a cztery odsłony znalazły się pod koniec kwietnia na liście bestsellerów w Europie. Teraz natomiast pojawiły się dobre wieści dla miłośników Fortnite – szykuje się bowiem interesujący crossover, który wprowadzi do battle royale motywy związane z Falloutem.

Fallout połączy siły z Fortnite. Zbliża się interesujący crossover

Fortnite i Fallout – nadciąga ciekawy crossover

W mediach społecznościowych pojawił się interesujący post udostępniony przez oficjalny profil Fortnite. Jak wskazuje opublikowana grafika, zbliża się crossover z marką Fallout. Niestety nie dowiedzieliśmy się, na czym dokładnie będzie polegać współpraca, ani kiedy możemy spodziewać się jej efektów.

GramTV przedstawia:

Można jednak założyć, że prawdopodobnie gracze Fortnite otrzymają skórki oraz specjalne przedmioty nawiązujące do popularnej serii Bethesdy. Być może do battle royale trafią pancerze wspomagane lub charakterystyczne, niebiesko-żółte kombinezony Krypt. Na ten moment pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych komunikatów ze strony twórców.

Na koniec warto przypomnieć, że serial Fallout otrzyma drugi sezon. Jeśli zaś chodzi o Fortnite, ostatnio produkcja doczekała się pewnych zmian w zakresie konfrontacyjnych emotek.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!