Ważne zmiany w Fortnite. Nowa opcja wpłynie na konfrontacyjne emotki w grze

Patrycja Pietrowska
2024/04/23 11:05
0
0

Gracze będą mogli zdecydować o tym, co chcą widzieć.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że już od maja gracze Fortnite będą mogli stworzyć własne, niestandardowe poziomy Fall Guys w grze. Tymczasem dzisiaj do popularnego battle royale trafiła aktualizacja opatrzona numerem 29.30, która wprowadza ważne zmiany w zakresie emotek. Gracze będą mogli od teraz zdecydować, które z konfrontacyjnych animacji chcą widzieć.

Ważne zmiany w Fortnite. Nowa opcja wpłynie na konfrontacyjne emotki w grze

Twórcy Fortnite dodają nowe ustawienie związane z konfrontacyjnymi emotkami

Na oficjalnej stronie pojawił się nowy wpis związany z aktualizacją 29.30. Jak informują twórcy, do gry trafi nowa opcja nazwana „Widoczność emotek konfrontacyjnych”. Dzięki temu gracze będą mogli zdecydować, które animacje chcą oglądać. Nowa opcja obejmować będzie emotki „Uśmiej się”, „Zaakceptuj porażkę”, „Smagnięcie” oraz „Proste jak banan”.

Zainteresowani znajdą ustawienie w sekcji „Prywatność funkcji społecznościowych”. Po wybraniu danej opcji miłośnicy Fortnite nie zobaczą już konfrontacyjnych emotek, które mogą być postrzegane przez niektórych jako przejaw toksycznego zachowania. Zamiast animacji, postać innego gracza będzie stała bez ruchu i nie wyda żadnego dźwięku.

To nowe ustawienie dostępne w sekcji „Prywatność funkcji społecznościowych” domyślnie wyświetla tylko emotki znajomych z ekipy. Możecie je w dowolnej chwili zmienić, by widzieć emotki DOWOLNEGO gracza lub nie widzieć ich wcale. – czytamy we wpisie na stronie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że w Fortnite trwa Sezon 2. Rozdziału 5. Na pole bitwy trafili mieszkańcy Olimpu, a grę urozmaiciły nowe lokacje.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!