Fallout otrzyma 2. sezon. Amazon potwierdza świetną wiadomość dla fanów serii

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 09:00
0
1

Serial doczeka się kontynuacji.

Serial Fallout zebrał bardzo dobre recenzje. Ekranizacja kultowej serii gier spotkała się również z ciepłym przyjęciem ze strony samych widzów. Wyłącznie kwestią czasu wydawała się więc zapowiedź 2. sezonu. Wiele osób zapewne nie zaskoczy więc wiadomość, którą podzielił się Amazon. Firma oficjalnie potwierdziła bowiem, że wspomniana produkcja doczeka się nowych odcinków.

Fallout otrzyma 2. sezon. Amazon potwierdza świetną wiadomość dla fanów serii

Fallout oficjalnie z 2. sezonem. Historia bohaterów serialu Amazona doczeka się kontynuacji

Amazon nie podzielił się oczywiście żadnymi szczegółami. Na oficjalnym profilu Prime Video na portalu społecznościowym X opublikowano jedynie wpis, w którym poinformowano, że serial Fallout powróci z 2. sezonem. Fani powinni jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na pewno minie trochę czasu, zanim nowe odcinki ujrzą światło dzienne.

Fallout to opowieść o tym, co się ma i czego się nie ma w świecie, w którym niewiele zostało. 200 lat po apokalipsie spokojna mieszkanka przytulnego schronu przeciwatomowego jest zmuszona do powrotu na powierzchnię. Odkrywanie Pustkowia ją zaskakuje – czytamy w opisie serialu na platformie Prime Video.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu Fallout liczy 8 odcinków. W obsadzie znaleźli się Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Moises Arias, Johnny Pemberton, Aixa Kendrick, Leer Leary, Dave Register oraz Rodrigo Luzzi. Zainteresowanych zachęcamy również do lektury: Fallout – recenzja serialu. Nie tylko fani będą zadowoleni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!