Fallout 76 przyciągnął ponad milion graczy w ciągu jednego dnia

Patrycja Pietrowska
2024/04/24 10:10
0
0

Serial Amazona wciąż wpływa na popularność gier.

Jak informowaliśmy wczoraj, największa strona z modami, NexusMods, boryka się z awariami ze względu na wzmożony ruch po premierze serialu Fallout. Produkcja Amazona znacząco wpłynęła na popularność gier z serii, które przyciągają przed monitory masę graczy. Okazuje się, że liczby są naprawdę imponujące.

Fallout 76 przyciągnął ponad milion graczy w ciągu jednego dnia

W ciągu jednego dnia w Fallout 76 bawiło się ponad milion osób

Serial Amazona w bardzo wyraźny sposób wpłynął na popularność gier z serii Fallout. Produkcje Bethesdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym nie omieszkali wspomnieć twórcy w mediach społecznościowych. Jak przekazano na platformie X, w ciągu jednego dnia ponad milion osób przeżyło przygodę w Fallout 76.

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec informacji podanych przez Bethesdę. Według firmy wszystkie odsłony cyklu przyciągnęły przed monitory niemal pięć milionów graczy. Trzeba przyznać, że liczby są naprawdę imponujące, a serial Amazona zachęcił sporo osób do powrotu lub pierwszego podejścia do serii.

Na koniec warto przypomnieć, że serial Fallout doczeka się drugiego sezonu. Produkcja Amazona zdobyła bardzo pozytywne recenzje, uzyskując na Rotten Tomatoes średnią ocen na poziomie 93%.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!