F1 na pierwszym zwiastunie. Zobaczcie Brada Pitta w roli kierowcy Formuły 1

Mikołaj Ciesielski
2024/07/08 10:05
0
0

Ujawniono też datę premiery nowego filmu reżysera Top Gun: Maverick

Już kilka miesięcy temu poinformowano, że Top Gun 3 znajduje się w produkcji. Reżyserem ponownie będzie Joseph Kosinski, ale w pierwszej kolejności widzowie będą mieli okazję zobaczyć inny film w jego reżyserii. Mowa tutaj oczywiście o F1 z Bradem Pittem roli głównej, który właśnie otrzymało pierwszy zwiastun, a także datę premiery.

F1
F1

Pierwszy zwiastun i data premiery filmu F1 od reżysera Top Gun: Maverick

Zgodnie z przekazanymi informacjami światowa premiera F1 została wyznaczona na 25 czerwca 2025 roku. Pierwszy zwiastun nowego filmu reżysera Top Gun: Maverick zapowiada, że widzowie mogą liczyć na sporo akcji, emocji i przede wszystkim emocjonujących wyścigów. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

F1 przedstawi historię Sonny'ego Hayesa (Brad Pitt), byłego kierowcy Formuły 1, który po wypadku zaczął ścigać się w innych dyscyplinach. Za namową swojego przyjaciela – właściciela fikcyjnego zespołu APXGP – wraca jednak do wyścigów Formuły 1. Zadaniem doświadczonego kierowcy będzie natomiast wsparcie początkującego i obiecującego zawodnika, w którego wciela się Damson Idris.

GramTV przedstawia:

W F1 wystąpią nie tylko Brad Pitt i Damson Idris, ale także Javier Bardem, Kerry Condon Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia czy Samson Kayo. W filmie ma pojawić się również kilku kierowców Formuły 1, w tym m.in. Lewis Hamilton, Max Verstappen czy Sergio Pérez. Jak wspomnieliśmy wyżej, reżyserem jest Joseph Kosinski, a za scenariusz odpowiada Ehren Kruger.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!