F1 22 zachwyca w trybie VR na PC. Zobaczcie nowy gameplay z gry Codemasters

Mikołaj Ciesielski
2022/06/18 11:00
0
0

Dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości użytkownicy komputerów osobistych będą mogli poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1.

F1 22 zachwyca w trybie VR na PC. Zobaczcie nowy gameplay z gry Codemasters

Premiera F1 22 zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun poświęcony fizyce w grze, a tymczasem deweloperzy ze studia Codemasters podzielili się kolejnym materiałem z nadchodzącej odsłony serii F1. Tym razem twórcy przygotowali coś dla fanów gogli wirtualnej rzeczywistości i udostępnili gameplay z trybu VR, który dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

VR rewolucjonizuje rozgrywkę w F1 22 na PC i wynosi weekendowe wyścigi na jeszcze wyższy poziom. Od klaustrofobicznego wrażenia siedzenia w kokpicie po napięcie związane ze startem, kiedy 20 samochodów pędzi do pierwszego zakrętu. To najbardziej realistyczny sposób na doświadczenie wyścigów Formuły 1 poza udziałem w samych zawodach” – zapowiada Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny F1 w Codemasters.

Na koniec przypomnijmy, że F1 22 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 1 lipca 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!