F1 22 – nowe wideo z gameplayem omawia fizykę w grze

DK
2022/06/08 20:45
0
0

Kolejna odsłona serii F1 zapowiada się naprawdę nieźle.

Premiera F1 22 zbliża się wielkimi krokami. Twórcy już od pewnego czasu próbują przypominać o tym graczom, publikując coraz to nowe nagrania z produkcji. I tak chociażby niedawno mieliśmy okazję zobaczyć wideo, które prezentuje zmiany i nowości w najnowszej odsłonie cyklu. Natomiast dziś opublikowano nagranie, na którym jeden z deweloperów omawia fizykę w F1 22.

F1 22 – nowe wideo z gameplayem omawia fizykę w grze

Z filmiku dowiadujemy się między innymi, że najnowsze bolidy poruszają się bliżej nawierzchni, w związku z czym Codemasters musiało popracować nad zawieszeniem pojazdów. Nowa gra z serii ma też ulepszony model kolizji i zmodernizowaną aerodynamikę bolidów. Pełne nagranie zobaczycie na dole. Zaprezentowane na wideo fragmenty gry prezentują się naprawdę dobrze.

Przypominamy, że datę premiery F1 22 ustalono na 1 lipca 2022. Ścigałka wyląduje na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Na pewno sympatyków wyścigów Formuły 1 zainteresuje też fakt, że niedawno opublikowano pierwszy gameplay z F1 Manager 2022. Debiutu gry o zarządzaniu wyścigowym teamem należy spodziewać się 25 sierpnia 2022. Produkcja trafi wtedy na PC (poprzez Steama i Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!