F1 22 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy prezentują zmiany i nowości

Mikołaj Ciesielski
2022/06/01 08:15
0
0

Deweloperzy ze studia Codemasters przypominają o tegorocznej odsłonie serii F1.

F1 22 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy prezentują zmiany i nowości

F1 22 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Codemasters dzielą się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji. Na początku maja mieliśmy bowiem okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki. Natomiast wczoraj do sieci trafił kolejny gameplay trailer, w którym twórcy prezentują najważniejsze elementy gry. W materiale przedstawiono zarówno nowości, jak i zmiany w znanych już trybach. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Codemasters zapowiada, że w F1 22 zobaczymy „wyścigi zdefiniowane na nowo”, w czym pomóc mają m.in. filmowe okrążenia formujące, przejazdy samochodów bezpieczeństwa czy interaktywne zjazdy do boksów. Wszystkie te elementy mają znacząco podnieść poziom immersji i pozwolić poczuć się graczom jak prawdziwa gwiazda Formuły 1.

W F1 22 nie zabraknie też aktualizacji dla torów znanych z poprzednich odsłon serii, a także nowości w My Team. Fanów funkcji społecznościowych powinno natomiast zainteresować F1 Life, gdzie będziemy mogli pochwalić się przed innymi graczami odblokowanymi samochodami oraz trofeami. We wspomnianym trybie pojawić się również masa opcji personalizacji zarówno dla samej postaci, jak i jej domu. Całość zaprezentowano w materiale.

Warto także pamiętać, że pecetowa wersja F1 22 będzie oferować wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu użytkownicy będą mogli „przeżywać emocje wyścigów z samego środka kokpitu”.

Na koniec przypomnijmy, że F1 22 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 1 lipca 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!