F1 22 i pierwsze fragmenty rozgrywki. EA prezentuje nową generację wyścigów

Mikołaj Ciesielski
2022/05/04 07:50
0
0

Electronic Arts i deweloperzy ze studia Codemasters podgrzewają atmosferę wokół tegorocznej odsłony serii F1.

F1 22 i pierwsze fragmenty rozgrywki. EA prezentuje nową generację wyścigów

W zeszłym miesiącu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry F1 22. Tymczasem wczoraj Electronic Arts oraz deweloperzy ze studia Codemasters opublikowali nowy zwiastun wspomnianej produkcji, w którym zaprezentowano pierwsze fragmenty rozgrywki. Fani Formuły 1 mogą więc sprawdzić, jak tegoroczna odsłona serii prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Najnowszy trailer pozwala nam również przyjrzeć się, jak w F1 22 będzie prezentować się Miami International Autodrome – specjalnie wybudowany tor wokół stadionu Hard Rock, na którym już w najbliższy weekend odbędzie się Grand Prix Miami. W grze nie zabraknie też innych wyścigów z tegorocznego kalendarza F1, a gracze jak zawsze mogą również liczyć na w pełni licencjonowane zespoły i zawodników.

Na koniec przypomnijmy, że F1 22 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 1 lipca 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!