Exoprimal z datą premiery. Nowa strzelanka z dinozaurami trafi do Game Passa

Mikołaj Ciesielski
2023/03/10 07:45

Capcom zaprasza także do wzięcia udziału w otwartych beta testach, które odbędą się w tym miesiącu.

Exoprimal z datą premiery. Nowa strzelanka z dinozaurami trafi do Game Passa

Na wczorajszym Capcom Spotlight Showcase nie brakowało interesujących informacji. Japońska firma udostępniła bowiem wersję demonstracyjną Resident Evil 4 Remake, a także ujawniła datę premiery Monster Hunter Rise: Sunbreak na konsolach PlayStation i Xbox. To jednak nie koniec wartych uwagi zapowiedzi, które miały miejsce podczas wspomnianego wydarzenia. Capcom zdradził bowiem, kiedy do sprzedaży trafi Exoprimal.

Exoprimal zadebiutuje na rynku w lipcu i w dniu premiery trafi do usługi Game Pass

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Exoprimal zadebiutuje na rynku dokładnie 14 lipca. Warto dodać, że produkcja Capcomu w dniu swojej premiery trafi do usługi PC i Xbox Game Pass. W następny weekend (17-19 marca) zainteresowani będą mieli natomiast okazję wziąć udział w otwartych testach beta i samodzielnie przetestować nową strzelankę z dinozaurami.

W 2040 roku dinozaury zaczęły pojawiać się ponownie i zagrażać istnieniu ludzkości. Trzy lata później tajemniczy wir powoduje, że samolot z kilkoma egzożołnierzami na pokładzie rozbija się na dziwnej wyspie, gdzie złowroga sztuczna inteligencja zmusza ich do walki – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

Na koniec przypomnijmy, że Exoprimal powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Wraz z datą premiery Capcom zaprezentował również nowy zwiastun gry. Materiał znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!