Exoprimal na obszernej rozgrywce. Capcom prezentuje strzelankę z dinozaurami

Mikołaj Ciesielski
2022/06/16 10:30

Nowa marka japońskiej firmy ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku.

Exoprimal na obszernej rozgrywce. Capcom prezentuje strzelankę z dinozaurami

Jeśli czekacie na zapowiedziane w marcu tego roku Exoprimal, to z pewnością zainteresuje Was nowy materiał wideo opublikowany przez Capcom. Japońska firma udostępniła obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji, dzięki któremu zainteresowani mogą sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Materiał przedstawia starcie pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami, podczas którego użytkownicy muszą mierzyć się również z masą dinozaurów. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami Exoprimal ma stawiać duży nacisk na kooperację oraz taktyczne podejście do walki z oponentami. W produkcji Capcomu pojawi się kilka klas postaci, a dobrze zbalansowana drużyna znacząco przybliży graczy do sukcesu. Użytkownicy będą stawać do walki w 5-osobowych zespołach, a w grze dostępny będzie zarówno tryb PvE, jak i zaprezentowany na najnowszym materiale tryb PvP.

Na koniec przypomnijmy, że Exoprimal zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!