Evil West zaoferuje dwa tryby graficzne na PS5 i Xbox Series X. Znamy szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2022/11/15 11:30
0
0

Deweloperzy z Flying Wild Hog dzielą się informacjami na temat działania swojej gry na poszczególnych konsolach Sony i Microsoftu.

Evil West zaoferuje dwa tryby graficzne na PS5 i Xbox Series X. Znamy szczegóły

Premiera Evil West zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w zeszłym tygodniu deweloperzy z Flying Wild Hog ujawnili oficjalne wymagania sprzętowe gry dla wersji PC. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Rodzime studio podzieliło się bowiem szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji gry na poszczególnych konsolach Sony oraz Microsoftu.

Evil West ze szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na konsolach

Okazuje się, że w przypadku Evil West posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X otrzymają do wyboru dwie opcje – tryb jakości oraz tryb wydajności. Pierwszy z nich zapewni rozgrywkę w 4K i 30 FPS-ach, a drugi pozwoli zapoznać się ze wspomnianą produkcją w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Użytkownicy konsol Xbox Series S będą musieli natomiast zadowolić się rozdzielczością Full HD i płynnością animacji na poziomie 30 FPS.

Deweloperzy z Flying Wild Hog ujawnili również, jak Evil West będzie działać na konsolach ósmej generacji Sony oraz Microsoftu, a całość prezentuje się następująco:

  • Xbox One/ Xbox One S1080p i 30 FPS;
  • Xbox One X2160p i 30 FPS;
  • PlayStation 41080p i 30 FPS;
  • PlayStation 4 Pro1080p i 30 FPS (z wyższej jakości grafiką w porównaniu do bazowego PS4).

Na koniec przypomnijmy, że Evil West zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 22 listopada bieżącego roku. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją studia Flying Wild Hog zapraszamy również do lektury: Evil West – pierwsze wrażenia ze strzelanki od twórców Shadow Warriora.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!