Za tydzień wielki hit za darmo w Epic Games Store? Tak twierdzi znany insider

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/30 13:30
0
0

Dzisiaj będziecie mogli pobrać aż dwie darmowe gry w Epic Game Store. Według najnowszych doniesień, za tydzień czeka nas prawdziwa petarda.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego pobierzemy kolejne dwie gry całkowicie za darmo w sklepie Epic Games Store (więcej informacji w naszej osobnej wiadomości). Równocześnie jednak prawdopodobnie poznaliśmy tytuł, który zostanie udostępniony za darmo już za tydzień.

Za tydzień wielki hit za darmo w Epic Games Store? Tak twierdzi znany insider

Za tydzień wielki hit za darmo w Epic Games Store

Jak podaje na Twitterze znany branżowy leaker, billbil-kun, od 6 kwietnia w sklepie Epic Games Store ma zostać udostępniona za darmo gra Dying Light w wersji Enhanced Edition od polskiego studia Techland.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Oznacza to więc, że – oprócz podstawki – uzyskamy także rozszerzenie The Following oraz przepustkę sezonową z dodatkowymi trybami i inną zawartością. Pozostaje trzymać kciuki, że to prawda. Okazja idealna dla każdego, kto nie miał jeszcze okazji sprawdzić tej produkcji, lub chce wrócić do jedynki przed zagraniem w Dying Light 2: Stay Human, a z jakiegoś powodu jej nie posiada.

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light zadebiutowało 27 stycznia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to utrzymana w klimacie survival horroru gra akcji, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie gry (oraz jej kontynuacji) odpowiada wspomniane polskie studio Techland, które znane jest również z Dead Island oraz serii Call of Juarez.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!