Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

eFootball 2022 otrzyma w tym tygodniu wyczekiwany patch, który „naprawi błędy”

Mikołaj Ciesielski
2021/11/03 14:45

Niestety nadal nie otrzymaliśmy szczegółowej listy zmian, które wprowadzi nadchodząca aktualizacja.

eFootball 2022 otrzyma w tym tygodniu wyczekiwany patch, który „naprawi błędy”

eFootball 2022, czyli dystrybuowana w modelu free-to-play gra piłkarskia stanowiąca następcę serii Pro Evolution Soccer, miało doczekać się pierwszej aktualizacji w zeszłym tygodniu, ale nieco wcześniej Konami poinformowało, że łatka pojawi się nieco później, niż pierwotnie planowano. Wygląda jednak na to, że japoński deweloper ma już wszystko pod kontrolą. Firma zapowiedziała bowiem, że patch oznaczony numerem 0.9.1 pojawi się 5 listopada, czyli w najbliższy piątek.

Niestety nie otrzymaliśmy pełnej listy zmian, które wspomniana aktualizacja wprowadzi do eFootball 2022. Konami zdradziło jedynie, że patch „naprawi tylko błędy” zgłaszane przez graczy od momentu premiery produkcji. Szczegóły dotyczące nadchodzącej łatki mają zostać udostępnione w piątek. Gracze nie powinni się jednak nastawiać na nową zawartość czy usprawnienia rozgrywki.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball 2022 dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie produkcja ma pojawić się też na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Warto wspomnieć, że tuż po premierze tytuł był miażdżony negatywnymi opiniami na Steam i szybko stał się najgorzej ocenianą grą w historii platformy Valve.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!