eFootball 2022 1.0 już dostępny. Pierwsze porównanie z poprzednią wersją

Radosław Krajewski
2022/04/14 12:10

Konami wypuściło aktualizację z nową wersją eFootball 2022. Sprawdźcie porównanie z wersją sprzed patcha.

W ubiegłym tygodniu Konami zapowiedziało wyczekiwaną aktualizację eFootball 2022 do wersji 1.0. Deweloper ogłosił szereg zmian w rozgrywce, a także dodanie nowego trybu. Kilka dni później mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay z rozgrywki. Zgodnie z obietnicą patch pojawił się właśnie na serwerach i wszyscy chętni mogą sprawdzić owoc prac ostatnich miesięcy twórców gry. Aktualizacja zajmuje około 28 GB.

W sieci pojawiły się już pierwsze gameplaye z nowej wersji eFootball 2022. Na jednym z nich możemy zobaczyć, jak prezentuje się cały mecz, począwszy rozgrzewki i podaniem składów obu drużyn, przez samą grę, aż po animację towarzyszącą po końcowym gwizdku arbitra. Całość prezentuje się wyraźnie lepiej, nie tylko w szybszym tempie prowadzenia akcji, ale również w braku dziwnych i nierzadko zaskakujących błędów.

GramTV przedstawia:

Nie brakuje również pierwszych porównań z poprzednią wersją gry. Na filmie możemy zobaczyć zmiany, chociażby w oprawie graficznej, jak również przedmeczowym intrze, który tym razem prezentuje składy w podobny sposób, który możemy obserwować podczas telewizyjnej transmisji. Porównano również twarze zawodników, które zyskały na realizmie. Miejmy nadzieję, że tym razem gra nie będzie straszyła kuriozalnymi twarzami Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
14/04/2022 15:14

Może jestem ślepy albo etykiety są źle przypisane ale momentami widać ewidentny downgrade :P