Konami ratuje eFootball 2022. Wersja 1.0 z nowym trybem zadebiutuje na dniach

Radosław Krajewski
2022/04/06 12:30

Piłkarska seria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wkrótce zadebiutuje jej nowa wersja.

Premiera eFootball 2022 była jedną z najmniej udanych w ubiegłym roku. Stan techniczny gry był do tego stopnia fatalny, że Konami wielokrotnie musiało przepraszać i obiecywać nowe łatki. Jeszcze w listopadzie 2021 roku firma ogłosiła, że na kolejną dużą aktualizację gracze będą musieli poczekać do wiosny. Przynajmniej tym razem deweloper spełnił obietnice i właśnie zapowiedział, że już 14 kwietnia produkcja otrzyma nowy patch oznaczony numerem 1.0.

Konami ratuje eFootball 2022. Wersja 1.0 z nowym trybem zadebiutuje na dniach

Producenci zapewnili, że wsłuchiwali się w opinie otrzymane przez graczy i przez ostatnie miesiące pracowali nad naprawą błędów, dostosowaniem balansu gry oraz dodaniem nowych elementów, aby eFootball 2022 stał się grą, którą miała być od początku. Dodatkowo twórcy zapowiedzieli nowy tryb „Dream Team”, który został przekształcony z wcześniej wprowadzonego jako „Creative Team”, w którym gracze będą mogli zbudować swój własny zespół i zmierzyć się z innymi drużynami z całego świata.

GramTV przedstawia:

Konami pełną listę zmian i nowości w aktualizacji 1.0 ogłosi dopiero 14 kwietnia. Niektóre media już otrzymały możliwość przetestowania nowej wersji i wkrótce pojawią się ich wrażenia z poprawionego eFootball 2022. Jednocześnie firma podkreśliła, że nadal będą pracować nad aktualizacjami do gry, aby spełniała oczekiwania wszystkich graczy. Twórcy nie zapominają także o mobilnej wersji, która również doczeka się aktualizacji w najbliższej przyszłości.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/04/2022 16:42

Ratuje ? Tu nie ma nawet czego ratować :P Ta "gra" to się nawet na nawóz nie nadaje :P