eFootball w wersji 1.0 na 85-minutowej rozgrywce. Zobacz gameplay

Maria Wawrzyniak
2022/04/08 08:00

W sieci pojawił się długi materiał z rozgrywki z pełnej wersji gry eFootball od Konami. Czy rzeczywiście możemy mówić o poprawie?

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że już 14 kwietnia bieżącego roku Konami udostępni aktualizację z numerem 1.0 do gry eFootball. Chyba nie musimy przypominać o wielkiej aferze towarzyszącej oficjalnej premierze produkcji; deweloperzy nie zamierzają się jednak tak szybko poddawać i obiecali poprawę. Zapowiedziano między innymi usprawnienie systemu obrony, podań, a także funkcjonalności dryblingu. Oprócz tego mamy spodziewać się poprawek technicznych oraz eliminacji wielu błędów.

Wczoraj natomiast redakcja serwisu Video Games Chronicle udostępniła na swoim kanale na YouTubie trwający aż 85 minut materiał z rozgrywki właśnie z wersji 1.0 gry eFootball. Czy rzeczywiście widać poprawę? Cóż, wielu graczy w komentarzach przyznaje, że całość prezentuje się znacznie lepiej niż wcześniej. Co o tym sądzicie? Pozostaje więc cierpliwie poczekać do czwartku na premierę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że eFootball zadebiutowało 30 września ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest również wersja na urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS, aczkolwiek ją ujrzymy w bieżącym roku.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
08/04/2022 14:31
ZubenPL napisał:

Jeszcze dwa lata poprawek i dobiją do drewna jakim była fifa 20 xD

Pewnie tak będzie xD

ZubenPL
Gramowicz
08/04/2022 10:15

Jeszcze dwa lata poprawek i dobiją do drewna jakim była fifa 20 xD