Ed Boon chciał, żeby głos każdej postaci w Mortal Kombat 1 podkładała gwiazda

Krzysztof Żołyński
2023/09/21 06:00
1
0

Występy gwiazd w Mortal Kombat nie są niczym nowym, ale tym razem, Ed Boon chciał pójść na całość i pozyskać pełną obsadę sławnych postaci.

Celebryci, aktorzy w Mortal Kombat pojawiają się nie od dzisiaj. W 2019 roku w Mortal Kombat 11 widzieliśmy Sonyę Blade graną przez Rondę Rousey, a także Arnolda Schwarzeneggera podkładającego głos Terminatorowi. Teraz w Mortal Kombat 1 oglądamy Johna Cenę w roli Peacemakera, J.K. Simmons w roli Omni Mana i Megan Fox w roli Nitary.

Ed Boon chciał, żeby głos każdej postaci w Mortal Kombat 1 podkładała gwiazda

Sławni aktorzy w Mortal Kombat

Okazuje się, że Ed Boon chciał pójść dużo dalej. W rozmowie z magazynem Rolling Stone wyjawił, że NetherRealm desperacko próbowało wciągnąć do gry Johna Wicka.

Próbowaliśmy pozyskać do Mortal Kombat Johna Wicka, ale nie udało nam się.

GramTV przedstawia:

Jednym z największych marzeń Boona było, żeby każdą postać zagrał aktor.

Jedną z rzeczy, które sprawiłyby mi największą przyjemność, ale nie udało się, był następujący pomysł. A co by było, gdyby każdą postać w tej grze wcielił się aktor? Mieć Keanu Reevesa w roli Kenshiego... to pozostaje jako wielkie marzenie. Nawet nie myśleliśmy o pieniądzach, jakie by to pochłonęło. Zastanawialiśmy się tylko, co by było, gdybyśmy stworzyli grę, w której każdą postać grałby aktor, znany, rozpoznawalny aktor. Johnny Cage był zdecydowanie tą postacią, którą mógłby zagrać Jean-Claude Van Damme. Wielu aktorów nie zdaje sobie sprawy, jak wyrafinowane są gry wideo. Rejestrując się w tej grze, nie zapisujesz się tylko na jeden dzień, ale chcesz wziąć udział w studiu nagraniowym przez godzinę i gotowe. To jak prawdziwa praca aktorska.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
21/09/2023 10:18

Czy przypadkiem nie było newsu że chcieli mieć Johna Wicka? Taki trochę duplikat...