John Wick miał trafić do Mortal Kombat 1. Keanu Reeves był przeciwny?

Radosław Krajewski
2023/09/20 11:00
2
0

Ed Boon wspomina, że trwały rozmowy, aby w Mortal Kombat 1 pojawił się popularny bohater filmowej serii.

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera Mortal Kombat 1. Gracze mogli dołączyć do nowej edycji popularnego turnieju, ciesząc się powrotem wielu znanych postaci. Fani mogą spodziewać się w grze udziału wielu popularnych bohaterów z filmów i seriali, na czele z Homelanderem, czy Peacemaker. Ed Boon w wywiadzie dla Rolling Stone ujawnił, że NetherRealm Studios rozmawiało również o wprowadzeniu do gry postaci Johna Wicka. Ostatecznie musieli zrezygnować z tych planów.

John Wick miał trafić do Mortal Kombat 1. Keanu Reeves był przeciwny?

John Wick mógł pojawić się w Mortal Kombat 1

Twórca serii nie ujawnił powodów, dla których John Wick nie stał się grywalnym wojownikiem w Mortal Kombat 1. Potwierdził jedynie, że studio rzeczywiście miało takie plany, ale nie udało im się pozyskać licencji na wykorzystanie tej postaci.

Z pewnością widziałem Johna Wicka w tym świecie. Prawdę mówiąc, jest to jedna z tych postaci, które próbowaliśmy pozyskać. John Wick mógł być w Mortal Kombat, ale ostatecznie nie udało nam się tego dokonać.

GramTV przedstawia:

Oficjalne powody nie są znane, ale na przeszkodzie mógł stanąć sam Keanu Reeves. W jednym z wywiadów z 2021 roku aktor powiedział, że John Wick, ani też Neo z Matrixa, nie pasują do uniwersum Mortal Kombat.

Gdyby to zależało ode mnie? Nie. Mortal Kombat jest niesamowity pod wieloma względami, ale myślę… no wiesz, Neo, John Wick, oni robią swoje, a Mortal Kombat robi własne rzeczy.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
20/09/2023 19:05

Słabo by tu pasował.

Kafar
Gramowicz
20/09/2023 12:07

To jedna z tych rzeczy którą bardzo lubię w ​Keanu ReevesPewnie dawali mu kasę ale on po prostu tego nie widzi. To samo z piątą częścią w której może się pojawi ale ogólnie nie chce się pojawić, chciał skończyć już tą swoją rolę bo po prostu jest zmęczony. W dobie tego rozpadającego się hollywood różni twórcy robią wszystko i dają się traktować jak szmaty aby zarobić.