UEFA Euro 2024 zostanie dodane za darmo do EA Sports FC 24

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/23 22:45
0
0

Tryby dedykowane UEFA Euro 2024 zostaną dodane do EA Sports FC 24, EA Sports FC Mobile oraz EA Sports FC Online.

Przedstawiciele firmy Electronic Arts poinformowali, że – podobnie jak miało to miejsce w przypadku gry FIFA 23do gier EA Sports FC, EA Sports FC Mobile oraz EA Sports FC Online wprowadzone zostaną całkowicie za darmo rozgrywki UEFA Euro 2024. Deweloperzy ujawnili datę premiery oraz opublikowali specjalny zwiastun, który możecie znaleźć poniżej wraz z najważniejszymi szczegółami.

UEFA Euro 2024 zostanie dodane za darmo do EA Sports FC 24

UEFA Euro 2024 za darmo w EA Sports FC 24 – szczegóły

Zgodnie więc z podanymi przez Electronic Arts informacjami, UEFA Euro 2024 trafi do wspomnianych trzech produkcji latem – na start turnieju, który został zaplanowany na 14 czerwca; będzie to całkowicie darmowa aktualizacja. Nowość będzie dostępna na wszystkich platformach sprzętowych, czyli na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Warto również dodać, że gracze EA Sports FC 24 od 18 grudnia do 16 stycznia będą mogli zgarniać ekskluzywną (i tym samym niewymienialną) kartę jednego z piłkarzy do trybu Ultimate Team. Wyjątek stanowią gracze EA Sports FC Mobile, którzy prezent mogą odbierać już teraz. Możliwi do wylosowania zawodnicy to:

  • Jack Grealish (Anglia),
  • Ousmane Dembele (Francja),
  • Federico Chiesa (Włochy),
  • Florian Wirtz (Niemcy),
  • Virgil Van Djik (Holandia),
  • Alvaro Morata (Hiszpania).

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że EA Sports FC 24 zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra jest również dostępna w ramach subskrypcji EA Play i oferuje pełną polską wersję językową.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!