EA kończy współpracę z FIFA! Pierwsze szczegóły dotyczące przyszłości serii

DK
2022/05/10 18:45
0
0

Cykl, który od teraz będzie nazywać się EA SPORTS FC, ma zawierać “wszystko, co kochają fani”.

Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, Electronic Arts oficjalnie kończy współpracę z FIFA. Cykl gier od EA będzie od przyszłego roku nosić nazwę EA SPORTS FC. Wyjawiono pierwsze detale na ten temat.

EA kończy współpracę z FIFA! Pierwsze szczegóły dotyczące przyszłości serii

Na stronie głównej Electronic Arts pojawiła się wiadomość od szefa EA Sports Cama Webera:

Pragnę rozpocząć od podziękowania tej wspaniałej społeczności ponad 150 milionów fanów za pomoc w budowaniu największej piłkarskiej platformy rozrywkowej – EA SPORTS™ FIFA. Po niemal 30 latach tworzenia przełomowych gier piłkarskich, wkrótce zaczniemy nową, ekscytującą erę! W przyszłym roku to EA SPORTS FC stanie się przyszłością futbolu od EA SPORTS. Wraz z ponad 300 licencjonowanymi partnerami ze świata piłki nożnej jesteśmy gotowi, aby wynieść wirtualną rozgrywkę na nowy poziom, w imieniu wszystkich fanów tego sportu na całym świecie.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel firmy zapewnia, że kolejne odsłony EA SPORTS FC będą zawierały "wszystko, co kochają fani gier EA" – a więc te same tryby (a więc między innymi Kariera i Ultimate Team), ligi, turnieje i kluby. Wydawca potwierdza również, że zadba o przeniesienie "niepowtarzalnego portfolio licencji", które liczy “ponad 19 tys. piłkarzy, ponad 700 zespołów, ponad 100 stadionów i 30 lig”. Również współpraca z takimi partnerami jak Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A i MLS będzie kontynuowana.

To wszystko już w 2023. Tymczasem fani cyklu mogą być pewni, że jeszcze w 2022 zostanie wydana kolejna część FIFA – tu nic się nie zmienia. Pozycja oznaczona liczbą “23” ma być “najlepszą grą z serii”. Jak czytamy na stronie EA, tytuł ma zapewnić “większą liczbę nowości, trybów, klubów, lig, turniejów, piłkarzy i najbardziej autentycznym trybem World Cup”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!