E3 2022 oficjalnie odwołane. Nie odbędzie się nawet cyfrowa wersja targów

Mikołaj Ciesielski
2022/04/01 08:00
3
1

Krążące od jakiegoś czasu plotki zostały potwierdzone.

E3 2022 oficjalnie odwołane. Nie odbędzie się nawet cyfrowa wersja targów

Już na początku stycznia dowiedzieliśmy się, że tegoroczne E3 nie wróci w tradycyjnej formie. Wówczas nie było również wiadome, czy będziemy mogli liczyć na cyfrową wersję wydarzenia. Nieco później pojawiły się informacje, które sugerowały, że możemy liczyć na sieciową wersję targów. Wczoraj natomiast otrzymaliśmy oficjalne informacje, dzięki którym możemy oficjalnie potwierdzić, że targi E3 2022 zostały całkowicie odwołane.

Nie jest to jednak koniec E3. Organizatorzy zapowiadają, że „poświęcą całą swoją energię”, by już w przyszłym roku dostarczyć „zrewitalizowane doświadczenia” zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej. Zgodnie z przekazanymi informacjami E3 2023 ma zaoferować „zupełnie nowy format”. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć organizacji ESA powodzenia w realizacji przedstawionych planów.

W czerwcu tego roku nie będziemy mogli jednak narzekać na brak interesującego wydarzenia poświęconego grom wideo. We wspomnianym miesiącu odbędzie się bowiem kolejna edycja Summer Game Fest, które do tej pory poprzedzało imprezę E3. Geoff Keighley zapowiada masę atrakcji, a my możemy się spodziewać, że brak popularnych targów skłoni wielu wydawców do zaprezentowania swoich tytułów właśnie na Summer Game Fest.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Muradin_07
The King of Iron Fist
01/04/2022 18:46
Niakadan napisał:

A gdyby ktoś się czepiał że 1 kwietnia, to popatrzcie sobie dokładnie że wrzucone przed pierwszym kwietnia, tylko po prostu gram pl nie miało czasu wrzucić wcześniej i wrzuciło 1 kwietnia. 

Ej, ale taki real talk - od dłuższego czasu na gram.pl staramy się nie wrzucać czerstwych żartów z okazji 1. kwietnia. Ewentualnie kompilację tych wszystkich rzeczy, które pojawiły się w ciągu całego dnia, ale raczej staramy się iść w odwrotnym do wszystkich kierunku.

Także tego... to musiałaby być prawda albo byśmy napisali, że to plotka. Ogólnie potwierdzenie tego, że E3 nie odbędzie się było nieco później niż ta 20-21 ;)

Niakadan
Gramowicz
01/04/2022 14:59

A gdyby ktoś się czepiał że 1 kwietnia, to popatrzcie sobie dokładnie że wrzucone przed pierwszym kwietnia, tylko po prostu gram pl nie miało czasu wrzucić wcześniej i wrzuciło 1 kwietnia. 

Headbangerr
Gramowicz
01/04/2022 08:59

Wydawcy podczepią się pod inne imprezy, lub zaprezentują nowe tytuły samodzielnie, i to bez konieczności czekania na wyznaczoną przez kogoś datę.

Gracze zaoszczędzą czas, który zapewne zmarnowaliby oglądając godzinny lub dłuższy pokaz indyków i badziewia w oczekiwaniu na główną atrakcję.

I wszyscy będą zadowoleni.