E3 nie powróci w 2022 roku w klasycznej formie. Pokaz online również zagrożony?

Mikołaj Ciesielski
2022/01/08 09:00
0
0

Przedstawiciele ESA wydali komunikat w sprawie tegorocznej edycji targów E3.

E3 nie powróci w 2022 roku w klasycznej formie. Pokaz online również zagrożony?

Jeśli mieliście nadzieje, że tegoroczne targi E3 powrócą w klasycznej formie, to nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Przedstawiciele ESA wydali bowiem komunikat, w którym poinformowano, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom E3 2022 nie doczeka się fizycznego wydarzenia. Wszystko przez trwającą pandemią koronawirusa.

Ze względu na zagrożenie zdrowia związane z COVID-19 i jego potencjalny wpływ na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, E3 nie odbędzie się w 2022 roku z udziałem publiczności. Jesteśmy jednak niesamowicie podekscytowani przyszłością E3 i nie możemy się doczekać ogłoszenia kolejnych szczegółów” – czytamy w komunikacie przekazanym serwisowi IGN.

W takiej sytuacji można by śmiało zakładać, że podobnie jak rok temu doczekamy się targów online. Niestety nic nie jest pewne. Redakcja IGN ujawniła bowiem, że w odpowiedzi na dalsze pytania przedstawiciele ESA poinformowali, że w tym momencie nie są w stanie potwierdzić, czy targi E3 2022 odbędą się w formie cyfrowego wydarzenia.

Ostatnie zdanie z przytoczonego wyżej komunikatu sugeruje jednak, że nie powinniśmy się martwić o przyszłość E3. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji na temat tegorocznej edycji targów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!