Dying Light działa w 60 FPS na Xbox Series S – dzięki najnowszej aktualizacji

Mikołaj Ciesielski
2022/05/07 11:00
0
0

Techland usprawnił działanie swojej produkcji na konsolach Microsoftu.

Dying Light działa w 60 FPS na Xbox Series S – dzięki najnowszej aktualizacji

W marcu Dying Light otrzymało aktualizację dedykowaną dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X, która usprawniła działanie tytułu na wspomnianych platformach. Niestety wspomniany next-gen patch nie wprowadził możliwości zabawy w 60 klatkach na sekundę na konsolach Xbox Series S. Techland nie zapomniał jednak o użytkownikach wspomnianego sprzętu, którzy mogą już cieszyć się wyższą płynnością animacji.

Wszystko za sprawą wydanej kilka dni temu aktualizacji oznaczonej numerem 1.49, która wzbogaciła Dying Light o nową zawartość. Patch wyeliminował także kilka mniejszych i większych błędów, a także wprowadził tryb umożliwiający rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę na Xbox Series S. Warto jednak zaznaczyć, że wspomnianą płynność animacji osiągniemy wyłącznie w rozdzielczości 936p (1664×936).

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light zadebiutowało na rynku w styczniu 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do recenzji gry pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!