Dying Light - Dieselpunk na zwiastunie. Techland prezentuje nową zawartość

Mikołaj Ciesielski
2022/05/05 08:20
1
0

Już dziś produkcja wrocławskiego studia doczeka się kolejnych nowości.

Dying Light - Dieselpunk na zwiastunie. Techland prezentuje nową zawartość

W marcu Dying Light otrzymało aktualizację dedykowaną dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S, która usprawniła działanie tytułu na wspomnianych platformach. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji, jakie przygotował Techland. Już dziś pierwsza część Dying Light doczeka się nowej zawartości. Mowa tutaj o pakiecie Dieselpunk, który wzbogaci grę o kolejne bronie, a także skórki dla postaci i pojazdu buggy.

Zgodnie z przekazanymi informacjami za sprawą nowego DLC gracze będą mieli okazję odkryć „historyczne wyposażenie Volkan Machines stworzone dla światowej klasy żołnierzy. Techland przygotował nawet specjalny zwiastun, który prezentuje zawartość pakietu Dieselpunk. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Dying Light Dieselpunk – zawartość pakietu:

  • Piła łańcuchowa – Szatkownica (efekt krwawienia, niszczy pancerz wroga, duża szansa na obrażenia krytyczne)
  • Pistolet maszynowy – Smarownica
  • Piła – Siekanka (średni efekt krwawienia)
  • Nowy strój – punkowy beret
  • Nowa skórka dla łazika – sterany roadster (50% redukcja zużycia paliwa)

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light zadebiutowało na rynku w styczniu 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do recenzji gry pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
06/05/2022 07:54

Oni są szaleni ze wsparciem tej gry. Oczywiście nie cała dodatkowa zawartość (w tym ta płatna) była udana ale fakt wspierania tej gry po ukazaniu się drugiej części jest po prostu niesamowity.