Dwayne "The Rock" Johnson stoczył walkę na ringu WWE Smackdown. Zapowiada się powrót z emerytury?

Krzysztof Żołyński
2023/09/17 19:00
1
0

The Rock zaskoczył kibiców wrestlingu, swoim niespodziewanym pojawieniem się na ringu w Denver. Aktor zapełni walkami czas strajków i zastój przemysłu filmowego?

W związku z rozluźnieniem w planach filmowych, spowodowanych strajkami aktorów i scenarzystów, Dwayne “The Rock” Johnson postanowił pojawić się na ringu podczas WWE Smackdown, transmitowanym na antenie FOX. Aktor połączył ten sportowy przerywnik z udziałem w podcaście Pata McAfee, który również nagrywany był w Denver.

Dwayne

Dwayne Johnson znowu na ringu

Po zapowiedzi, że na ringu pojawi się The Rock, publiczność oszalała. Stoczył on w ringu pojedynek z Austinem Theorym. W starym stylu, przy ogłuszającym dopingu wielbicieli i chyba nie trzeba dodawać, że zwyciężył.

GramTV przedstawia:

The Rock oficjalnie zakończył karierę zapaśnika w październiku 2019 roku. Okazją był specjalny program z okazji 20. Rocznicy powstania Smackdown. W swoim podcaście McAfee wspomniał, że istnieją plany, aby miał zmierzyć się ze swoim kuzynem Romanem Reignsem na Wrestlemanii. Biorąc pod uwagę niedawną fuzję WWE i UFC w celu utworzenia TKO Group Holdings, istnieje szansa, że walka odbędzie się w Filadelfii.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
17/09/2023 21:56

Pojedynkiem tego bym nie nazwał.