Dwayne Johnson w roli życia. Aktor nie do poznania na pierwszym zdjęciu z nowego filmu

Radosław Krajewski
2024/05/22 11:30
2
0

Ta rola może przynieść The Rockowi nagrody, a może nawet Oscara.

Dwayne Johnson po wielkiej porażce Black Adama w starym uniwersum DC, postanowił na pewien czas zrezygnować z wysokobudżetowych filmów i skupić się na rozwoju swojej kariery. Chociaż aktor ma w zanadrzu pojawić się w kontynuacji Wyprawy do dżungli, San Andreas 2, czy Szybkich i wściekłych 11, to chce rozdzielić swój czas również na mniejsze produkcje. Pierwszą z nich będzie The Smashing Machine w reżyserii Benny’ego Safdiego, twórcy Nieoszlifowanego diamentu. Wytwórnia A24 właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem z filmu, które prezentuje The Rocka w jego roli.

Dwayne Johnson w roli życia. Aktor nie do poznania na pierwszym zdjęciu z nowego filmu

Dwayne Johnson nie do poznania w filmie The Smashing Machine

Johnson w The Smashing Machine wciela się w legendarnego zawodnika MMA, Marka Kerra, który zmagał się z nałogiem i problemami w małżeństwie. Pomimo swoich problemów stał się ikoną mieszanych sztuk walki, tocząc 27 pojedynków, w tym w organizacjach sportowych, jak UFC i Pride. Kerr stał się dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej UFC i zwycięzcą turnieju World Vale Tudo Championship.

The Smashing Machine to solowy debiut reżyserski Safdiego, który do tej pory współpracował ze swoim bratem Joshem przy niezależnych hitach A24. Johnson i Safdie po raz pierwszy nawiązali współpracę przy tym projekcie w 2019 roku, ale z powodu pandemii stracili ze sobą kontakt i wstrzymali prace nad filmem. Wiele lat później Johnson i Emily Blunt rozmawiali przez telefon, gdy aktorka ujawniła, że ​​właśnie obejrzała dokument The Smashing Machine: The Life and Times of Extreme Fighter Mark Kerr z 2002 roku i zachęciła Johnsona, aby powrócić do tego projektu.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Lyndsey Gavin, Ryan Bader oraz Oleksandr Usyk, który w miniony weekend został niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie, wygrywając z równie niepokonanym do tej pory Tysonem Furym.

Zdjęcia do filmu potrwają do sierpnia bieżącego roku. The Smashing Machine nie ma wyznaczonej daty premiery.

Dwayne Johnson nie do poznania w filmie The Smashing Machine, Dwayne Johnson w roli życia. Aktor nie do poznania na pierwszym zdjęciu z nowego filmu
Komentarze
2
HaoSoft
Gramowicz
22/05/2024 16:40
dariuszp napisał:

Wątpię. On nie jest dobrym aktorem. Jest lubiany ale talentu ma niewiele. 

Zgadzam sie, dodatkowo mi sie zawsze kojarzy z niskim budżetem i filmem klasy B, nie wiem dlaczego, ale tak sie utrwalił. Mało oglądam filmów ogólnie i jakaś niewiedza w temacie sie uwydatnia, niemniej jednak widze go bardziej w Netflixach i ich filmidłach niż w poważnym, wysokobudżetowym kinie.

dariuszp
Gramowicz
22/05/2024 13:40

Wątpię. On nie jest dobrym aktorem. Jest lubiany ale talentu ma niewiele.