Dungeons & Dragons: Złodziejski honor z finałowym trailerem

Krzysztof Żołyński
2023/03/24 10:15

Paramount Pictures pokazało ostateczny zwiastun Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Paramount Pictures opublikowało ostateczny zwiastun Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, który ma pełnić rolę zapowiedzi i wprowadzenia w świat nowej produkcji. Premiera tego widowiska w Polsce nastąpi 14 kwietnia. Jak do tej pory mogli je podziwiać widzowie w USA i film zebrał bardzo przyzwoite noty.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor z finałowym trailerem

Czarujący złodziej i grupa poszukiwaczy przygód podejmują się niezwykle trudnej misji napadu, którego celem jest odzyskanie zagubionej relikwii. Oczywiście sprawy przyjmują nieoczekiwany i zły obrót, w rezultacie czego i tak trudna misja staje się niemal niemożliwa do wykonania. Twórcy obiecują, że udało im się przenieść na duży ekran klimat i ducha legendarnej gry fabularnej, dzięki czemu fani, ale także widzowie poszukujący zabawnej, pełnej akcji przygody, wyjdą z kin bardzo zadowoleni.

Zobaczcie ostateczny zwiastun Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Reżyserami filmu są Jonathan Goldstein oraz John Francis Daley, twórcy komedii W nowym zwierciadle: Wakacje i Wieczór gier. W obsadzie znaleźli się: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Hugh Grant, Chloe Coleman, Jason Wong as Dralas, Daisy Head.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
24/03/2023 12:32

Chyba się przejdę. Wiem że Hasbro/WotC powinni dostać lekcje za OGL 2.0 i ludzie się powinni na nich wypiąć, ale ten film aż krzyczy "czysta filmowa rozrywka", a takiej obecnie potrzebuje :) Tak wiem że jest jeszcze John Wick 4, ale fantasy to jednak fantasy :)