Jeden z największych hitów 2023 roku do sprawdzenia za darmo na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2024/03/29 12:15
0
0

Użytkownicy konsol Sony mogą przetestować produkcję z „przytłaczająco pozytywnymi opiniami”.

W zeszłym roku na rynku zadebiutowało kilka interesujących gier AAA. Gracze mieli okazję sięgnąć m.in. po takie tytuły Hogwarts Legacy, Resident Evil 4 Remake, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur’s Gate 3, Alan Wake 2 czy Marvel’s Spider-Man 2. W 2023 roku pojawiło się jednak również kilka niezależnych perełek, do których bez wątpienia możemy zaliczyć Dredge, które – jak się okazuje – posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą przetestować całkowicie za darmo.

Jeden z największych hitów 2023 roku do sprawdzenia za darmo na PS4 i PS5

Dredge: Chapter One za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze mogą zagrać w demo gry

W PlayStation Store udostępniono bowiem za darmo Dredge: Chapter One, czyli wersję demonstracyjną najnowszej produkcji Black Salt Games. Demo – jak wskazuje sama jego nazwa – pozwala graczom zapoznać się z pierwszym rozdziałem wspomnianego tytułu.

Obejmij dowodzenie nad statkiem rybackim i eksploruj odległe wyspy oraz otaczającej je wody. Sprzedawaj zdobycze miejscowym i wykonuj zadania, aby dowiedzieć się więcej o burzliwej przeszłości każdego obszaru. Ulepsz wyposażenie statku, aby przeczesywać głębokie rowy morskie i przemierzać odległe miejsca. Pamiętaj, aby pilnować czasu: nie spodoba Ci się to, co czyha w mroku… – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dredge dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Produkcja Black Salt Games zebrała już na platformie Valve blisko 25 tysięcy recenzji, z czego aż 95% zachęca do kupna wspomnianego tytułu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!