Dragon Age: Dreadwolf nadchodzi. Nowe RPG już w PlayStation Store i Xbox Store

Mikołaj Ciesielski
2024/06/03 14:25
1
0

Niewykluczone, że nadchodząca produkcja BioWare pojawi się na Summer Game Fest 2024.

Jakiś czas temu jeden z branżowych insiderów informował, że BioWare jest „naprawdę zadowolone” z Dragon Age: Dreadwolf. Wspomniany informator przekonywał również, że nowe RPG zostanie zaprezentowane na Summer Game Fest 2024. Wygląda na to, że kanadyjskie studio rzeczywiście szykuje się do prezentacji swojej produkcji. Nadchodząca odsłona serii Dragon Age pojawiła się bowiem w cyfrowych sklepach Sony oraz Microsoftu.

Dragon Age: Dreadwolf nadchodzi. Nowe RPG już w PlayStation Store i Xbox Store

Dragon Age: Dreadwolf z prezentacją na Summer Game Fest 2024? Gra pojawiła się w PlayStation Store i Xbox Store

Dragon Age: Dreadwolf doczekało się własnej karty zarówno w PlayStation Store, jak i Xbox Store. W cyfrowych sklepach Sony i Microsoftu na próżno szukać jednak szczegółów na temat ceny oraz terminu premiery wspomnianej produkcji. Oprócz krótkiego opisu na stronie gry znaleźć można bowiem jedynie informację o zaplanowanej na lato 2024 roku prezentacji.

Thedas potrzebuje nowego przywódcy, którego nadejścia się nie spodziewa. Stwórz dzielną drużynę, która rzuci wyzwanie narastającej nawałnicy. Przygotuj się na przyjaźnie, dramaty i romanse podczas prób przekształcenia grupy wyjątkowych indywidualności w zgrany zespół. Przejmij inicjatywę i stań się promykiem nadziei w najmroczniejszych chwilach tego świata – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Niewykluczone więc, że Dragon Age: Dreadwolf rzeczywiście doczeka się prezentacji na Summer Game Fest 2024. Jeszcze w tym roku fiskalnym Electronic Arts zamierza wydać dwie tajemnicze produkcje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jedną z nich jest właśnie nowa odsłona serii Dragon Age.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: Dreadwolf powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto dodać, że pod koniec marca ubiegłego roku nowa odsłona serii Dragon Age wkroczyła w fazę postprodukcji, a do zespołu dołączył Mark Darrah.

Komentarze
1
tupolew519
Gramowicz
03/06/2024 16:04

Jaram się! :)