Dragon Age 4 zachwyci ciekawymi postaciami? Tak wynika ze słów BioWare

Mikołaj Ciesielski
2022/04/14 12:30
3
0

Bohaterowie mają mieć „więcej osobowości niż kiedykolwiek wcześniej”.

Dragon Age 4 zachwyci ciekawymi postaciami? Tak wynika ze słów BioWare

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Dragon Age 4 znajduje się obecnie „w połowie produkcji. Tymczasem BioWare udostępniło kolejny wpis poświęcony wspomnianej produkcji, w którym wspomniano m.in. o postaciach. Z informacji przekazanych przez Macieja Kurowskiego, dyrektora technicznego marki Dragon Age, wynika, że w nadchodzącej odsłonie serii nie zabraknie ciekawych i wyrazistych bohaterów.

Nie mogę się doczekać, by opowiedzieć o niektórych interesujących rzeczach, dotyczących technicznej strony Dragon Age. Poważnie skupiamy się na postaciach i poświęcamy dużo czasu, by miały jeszcze więcej osobowości niż kiedykolwiek wcześniej. W tym momencie nie mogę powiedzieć więcej, ale z czasem to zrobimy” – zdradził deweloper.

Na konkretne informacje musimy więc jeszcze nieco poczekać. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że BioWare stanie na wysokości zadania i w Dragon Age 4 faktycznie pojawią się postacie, które gracze będą wspominać na długo po premierze produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z informacjami przekazanymi w październiku ubiegłego roku, Dragon Age 4 powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz najnowszych konsolach Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry, ale według nieoficjalnych informacji tytuł ma pojawić się pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
14/04/2022 13:18

Pytanie czy "osobowość" czy "preferencje" :P

Sanders-sama
Gramowicz
14/04/2022 13:17

I dwa razy więcej orientacji seksualnych ^^

dariuszp
Gramowicz
14/04/2022 12:38

To samo mówili o Anthem. Pieprzenie ludzi z PR nie ma znaczenia. 
Trwa Wczytywanie