Doom Patrol powraca z finałowymi odcinkami. Jest zwiastun i data premiery

Krzysztof Żołyński
2023/09/24 09:45
0
0

Już niedługo zobaczymy zakończenie przygód bohaterów Doom Patrol. HBO zaprezentowało zwiastun i ujawniło datę premiery.

Doom Patrol rozpoczął swoją drogę w 2019 roku. Premierowe odcinki bardzo spodobały się fanom DC i zyskały wysokie oceny krytyków. Ten oryginalny serial szybko doczekał się kontynuacji i tak doczekaliśmy czwartego sezonu, który prezentowany je w dwóch częściach. Teraz HBO zaprezentowało zwiastun ujawniający premierę ostatniej serii odcinków, zamykających całą historię.

Doom Patrol powraca z finałowymi odcinkami. Jest zwiastun i data premiery

Warner Bros. niemal całkowicie rezygnuje z aktorskich seriali ze świata DC Comics. Po produkcjach z uniwersum Arrowverse, postanowiono skasować Titans i Doom Patrol. Obie produkcje pierwotnie powstawały jako oryginalne seriale dla platformy DC Universe, które po zamknięciu serwisu przeszły do biblioteki HBO Max. James Gunn, nowy prezes DC Studios, nie miał wpływu na zakończenie tych projektów. W krótkim oświadczeniu reżyser przyznał, że decyzja o skasowaniu seriali wyprzedziła jego plany.

W ostatnich odcinkach zobaczymy jako bohaterowie ostatecznie mierzą się ze swoimi słabościami i walczą ze swoimi największymi przeciwnikami. Wszystko oczywiście będzie okraszone typowym dla tej produkcji humorem.

GramTV przedstawia:

Polska premiera ostatnich odcinków czwartego sezonu została zaplanowana na 13 października. Serial jest oczywiście dostępny w zasobach HBO Max. Na start zobaczymy dwa nowe odcinki, a kolejne będą dodawane z tygodniowymi odstępami.

Zwiastun finału serialu Doom Patrol

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!