Doom odpalony na traktorze. Żniwa już nigdy nie będą takie same

Radosław Krajewski
2022/08/16 16:20
0
0

Jeżdżenie ciągnikiem nie musi być nudnym zajęciem, gdy można zrobić sobie przerwę i zagrać w kultową strzelankę.

Gracze nie ustają w wysiłkach, aby odpalić klasycznego Dooma na każdym możliwym sprzęcie elektronicznym. Jakiś czas temu informowaliśmy, że ta sztuka udała się na nowym klocku LEGO, a także maszynie do zamawiania jedzenia w McDonaldzie. Jeden z fanów produkcji id Software poszedł jednak o krok dalej i stworzył prawdziwe mobilną wersję Dooma. Podczas konferencji hakerskiej DEF CON w Las Vegas australijski haker Sick Codes uruchomił grę na wyświetlaczu traktora John Deere 4240.

Doom odpalony na traktorze. Żniwa już nigdy nie będą takie same

Doom na ekranie traktoru

Na Twitterze został opublikowany film, na którym możemy zobaczyć, jak produkcja prezentuje się w akcji. Nie jest to jednak zwykła edycja Dooma, ale zmodyfikowana wersja, która przenosi gracza na pole kukurydzy, gdzie zamiast broni, przeciwników likwidujemy… ciągnikiem.

GramTV przedstawia:

Tym samym traktor John Deere dołącza do długiej listy urządzeń, na których można zagrać w Dooma. Co prawda granie w pracy, a już w szczególności jadąc ciągnikiem po polu, z pewnością łamie zasady BHP, więc nie powinniśmy spodziewać się oficjalnej implementacji kultowej strzelanki do ciągników tej marki.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!