W McDonald’s nie tylko zamówisz jedzenie, ale i zagrasz w Dooma. Twórca serii zachwycony

Radosław Krajewski
2022/07/01 12:10

Jeden z klientów popularnej sieci fastfoodów zainstalował w kiosku do zamówień pierwszą część Dooma.

Chyba nie ma takiego urządzenia elektronicznego, na którym nie można byłoby zainstalować Dooma. Niedawno informowaliśmy, że pierwszą część legendarnej serii strzelanek udało się uruchomić na klocku LEGO. Nie jest to najwygodniejszy sposób grania w tak dynamicznego shootera, ale co powiedziecie na strzelanie do potworów w czasie oczekiwania na jedzenie w McDonaldzie?

W McDonald’s nie tylko zamówisz jedzenie, ale i zagrasz w Dooma. Twórca serii zachwycony

Jeden z klientów sieci fastfoodów opublikował na Twitterze zdjęcie, w którym zaprezentował odpalonego Dooma na kiosku do zamówień. Jak możemy zobaczyć, również nie jest to najbardziej komfortowy sposób ogrywania tego kultowego FPS-a, gdyż produkcja odpalona jest na całym pionowym ekranie kiosku, choć zapewne znaleźliby się gracze, którzy nawet w takich warunkach przeszliby całą grę.

GramTV przedstawia:

Zdjęcie nie uszło uwadze oficjalnemu kontu Dooma na Twitterze, które napisało tylko jedno słowo: „geniusz”. Również ojciec serii John Romero był zachwycony zobaczeniem swojej gry na ekranie kiosku i podał dalej zdjęcie z podpisem: „I frytki do tego”.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!